Розклад занять

Брейк данс

Молодша група

Пн – 16:00-17:00

Ср – 16:00-17:00

Пт – 16:00-17:00

Старша група

Пн – 18:00-19:00

Ср – 18:00-19:00

Пт – 18:00-19:00

-----
Записатися

Хіп-хоп

7-9 років

Вт – 16:00-17:00

Чт – 16:00-17:00

Сб – 15:00-16:00

10+

Вт – 17:00-18:00

Чт – 17:00-18:00

Сб – 16:00-17:00

Записатися

Хілс

Початківці

Пн – 20:00-21:00

Ср – 20:00-21:00

Пт – 20:00-21:00

------------

Вт – 19:00-20:00

Чт – 19:00-20:00

Сб – 13:00-14:00

Записатися

Кідс (4-6 років)

Пн – 19:00-19:45

Ср – 19:00-19:45

Пт – 19:00-19:45

Записатися

Джаз фанк

Вт – 18:00-19:00

Чт – 18:00-19:00

Сб – 14:00-15:00

Записатися

Сальса Fusion

Сб – 11:00-12:00

Нд – 11:00-12:00

Записаться

Контемпорарі

Пн – 17:00-18:00

Ср – 17:00-18:00

Пт – 17:00-18:00

Записатися

Акторська майстерність

Пн – 15:00-16:00

Ср – 15:00-16:00

Пт – 15:00-16:00

Записатися

Йога

Сб – 9:30-11:00

Записатися

Стретчінг

Вт – 20:00-21:00

Чт – 20:00-21:00

Записатися

Київ, ст. м. Васильківська

вул. М. Максимовича, 3Д

Всі

Брейк Данс

Хіп-хоп

Джаз Фанк

Леді Стайл

Kids (4-6 років)

Сальса та Бачата

Стретчинг

Йога

Контемп

Стретчінг

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятница

субота

неділя

07:00

08:00

Йога

-----------------
Записатися

Йога

-----------------
Записатися

Йога

-----------------
Записатися

09:00

Пілатес

набирається група
Записатися

Пілатес

набирається група
Записатися

Пілатес

набирається група
Записатися

Йога

---------------
Записатися

10:00

11:00

Східні танці

набирається група
Записатися

Стретчінг

набирається група
Записатися

Східні танці

набирається група
Записатися

Стретчінг

набирається група
Записатися

Латина

Для дорослих
Записатися

Латина

Для дорослих
Записатися

12:00

13:00

Хілс

-----------------
Записатися

14:00

Джаз Фанк

Підлітки
Записатися

15:00

Акробатика

набирається група
Записатися

Бальні танці

набирається група
Записатися

Акробатика

набирається група
Записатися

Бальні танці

набирається група
Записатися

Акробатика

набирається група
Записатися

K-Pop

Початківці
Записатися

16:00

Брейк-данс

Молодша група
Записатися

K-Pop

Початківці
Записатися

Брейк-данс

Молодша група
Записатися

K-Pop

Початківці
Записатися

Брейк-данс

Молодша група
Записатися

17:00

Контемпорарі

---------------
Записатися

Хіп-хоп

--------------
Записатися

Контемпорарі

---------------
Записатися

Хіп-хоп

-------------
Записатися

Контемпорарі

---------------
Записатися

18:00

Брейк-данс

Старша група
Записатися

Джаз Фанк

Підлітки
Записатися

Брейк-данс

Старша група
Записатися

Джаз Фанк

Підлітки
Записатися

Брейк-данс

Старша група
Записатися

19:00

Дитяча група
(4-6 років)

Початківці
Записатися

Хілс

------------------
Записатися

Йога

-----------------
Записатися

Хілс

------------------
Записатися

Дитяча група
(4-6 років)

Початківці
Записатися

20:00

Хілс

Початківці
Записатися

Стретчінг

---------------
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

Стретчінг

---------------
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

21:00

Розклад занять

Київ, ст. м. Академмістечко

вул. Ірпінська, 76

Сальса Fusion

Пт – 20:00-21:00

Нд – 14:00-15:00

Нд – 15:00-16:00

Записатися

Брейк данс

Молодша група

Вт – 17:00-18:00

Чт – 17:00-18:00

Cб – 14:00-15:00

Старша група

Вт – 18:00-19:00

Чт – 18:00-19:00

Сб – 14:00-15:00

Записатися

Хіп-хоп

------------

Пн – 17:00-18:00

Ср – 17:00-18:00

Пт – 17:00-18:00


Записаться

Джаз фанк

Пн – 18:00-19:00

Ср – 18:00-19:00

Пт – 18:00-19:00

Записатися

Кідс (4-6 років)

Вт – 19:00-19:45

Чт – 19:00-19:45

Пт – 19:00-19:45

Записатися

Леді Стайл

Вт – 20:00-21:00

Чт – 20:00-21:00

Пт – 20:00-21:00

Записатися

Хілс

Пн – 19:00-20:00

Ср – 19:00-20:00

Пт – 19:00-20:00

----------------

Пн – 17:00-18:00

Ср – 17:00-18:00

Пт – 17:00-18:00

----------------

Записатися

Акробатика

Вт – 17:00-18:00

Чт – 17:00-18:00

Сб – 12:00-13:00

Записатися

Черлідинг

Вт – 19:00-20:00

Чт – 19:00-20:00

Сб – 13:00-14:00

Записатися

Контемпорарі

Вт – 18:00-19:00

Чт – 18:00-19:00

Пт – 18:00-19:00

Записатися

Крамп

Пн – 16:00-17:00

Ср – 16:00-17:00

Пт – 16:00-17:00

Записатися

Локінг

Пн – 18:00-19:00

Сб – 13:00-14:00

Записатися

Всі

Брейк Данс

Хіп-хоп

Джаз Фанк

Леді Стайл

Kids (4-6 лет)

Сальса

Стретчинг

Хаус Денс

Контемп

Хілс

Dancehall

Twerk

Jazz Modern

Vogue

Stretching

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота

неділя

8:00

Стретчінг

---------------
Записатися

Стретчінг

---------------
Записатися

09:00

10:00

Зумба

--------------
Записатися

Зумба

--------------
Записатися

11:00

Бальні танці

Дитяча група
Записатися

12:00

Бальні танці

Для дорослих
Записатися

13:00

Сальса

---------------
Записатися

14:00

K-Pop

Початківці
Записатися

15:00

Бальні танці

Дитяча група
Записатися

Бальні танці

Дитяча група
Записатися

Йога

-------
Записатися

16:00

Крамп

--------------
Записатися

Крамп

--------------
Записатися

Крамп

--------------
Записатися

17:00

Акробатика

Початківці
Записатися

K-Pop

Початківці
Записатися

Акробатика

Початківці
Записатися

Зумба

--------------
Записатися

18:00

Джаз Фанк

Підлітки
Записатися

Контемпорарі

Діти та підлітки
Записатися

Джаз Фанк

Підлітки
Записатися

Контемпорарі

Діти та підлітки
Записатися

Джаз Фанк

Підлітки
Записатися

19:00

Хілс

Початківці
Записатися

Дитяча група
(4-6 років)

Початківці
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

Дитяча група
(4-6 років)

Початківці
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

20:00

K-Pop

Початківці
Записатися

Сальса

---------------
Записатися

Стретчінг

---------------
Записатися

Сальса

---------------
Записатися

Стретчінг

---------------
Записатися

21:00

All

Хіп Хоп 14+

Хіп Хоп 10-13 років

Боді балет

Сальса та Бачата

Стретчинг

Стретчінг

Vogue

Jazz Modern

Twerk

Dancehall

Хілс

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота

неділя

7:00

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

Локінг

---------------
Записатися

Брейк-данс

-----
Записатися

15:00

Акробатика

Початківці
Записатися

16:00

Класична хореографія

Початківці
Записатися

Класична хореографія

Початківці
Записатися

Стретчінг

Початківці
Записатися

17:00

Хіп-хоп

---------------
Записатися

Акторська майстерність

Записатися

Хіп-хоп

---------------
Записатися

Акторська майстерність

Записатися

Хіп-хоп

---------------
Записатися

18:00

Локінг

---------------
Записатися

Функціональне тренування

-------
Записатися

Брейк-данс

--------
Записатися

Східні танці

Початківці
Записатися

Брейк-данс

Старша група
Записатися

Брейк-данс

-----
Записатися

Контемпорарі

---------------
Записатися

19:00

Стретчінг

---------------
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

Зумба

--------------
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

Функціональне тренування

-------
Записатися

20:00

Східні танці

Початківці
Записатися

Контемпорарі

Для дорослих (13+)
Записатися

Східні танці

Початківці
Записатися

Стретчінг

Початківці
Записаться

Контемпорарі

Для дорослих (13+)
Записатися

Східні танці

Початківці
Записатися

21:00

Східні танці

Пн – 20:00-21:00

Ср – 18:00-19:00

Сб – 12:00-13:00

Записатися

Стретчінг

Вт – 20:00-21:00

Чт – 20:00-21:00

Сб – 14:00-15:00

Записатися

Акторська майстерність

Вт – 16:00-17:00

Чт – 16:00-17:00

Записатися

All

Хіп Хоп 14+

Хіп Хоп 10-13 років

Боді балет

Сальса та Бачата

Стретчинг

Стретчінг

Vogue

Jazz Modern

Twerk

Dancehall

Хілс

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота

неділя

17:00

18:00

Локінг

---------------
Записатися

Східні танці

Початківці
Записатися

Брейк-данс

Старша група
Записатися

19:00

20:00

Стретчінг

Початківці
Записаться

21:00

Східні танці

Пн – 20:00-21:00

Ср – 18:00-19:00

Сб – 12:00-13:00

Записатися

Стретчінг

Вт – 20:00-21:00

Чт – 20:00-21:00

Сб – 14:00-15:00

Записатися

Акторська майстерність

Вт – 16:00-17:00

Чт – 16:00-17:00

Записатися

Розклад занять

Київ, зал Школи № 160

вул. Литвинського Юрія, 45

All

Хіп Хоп 14+

Хіп Хоп 10-13 років

Боді балет

Сальса та Бачата

Стретчинг

Стретчінг

Vogue

Jazz Modern

Twerk

Dancehall

Хілс

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота

неділя

11:00

12:00

Локінг

---------------
Записатися

Контемпорарі

---------------
Записатися

13:00

Стретчінг

Початківці
Записатися

K-Pop

Початківці
Записатися

14:00

15:00

Локінг

---------------
Записатися

Східні танці

Початківці
Записатися

Брейк-данс

Старша група
Записатися

19:00

Хілс

Початківці
Записатися

K-Pop

Початківці
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

K-Pop

Початківці
Записатися

Хілс

Початківці
Записатися

20:00

Стретчінг

---------------
Записатися

Контемпорарі

---------------
Записатися

Стретчінг

---------------
Записатися

Стретчінг

Початківці
Записаться

Контемпорарі

---------------
Записатися

Стретчінг

---------------
Записатися

21:00