Для чого віддавати дитину на танці у нашу студію

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина брала участь у масштабних концертах, конкурсах, займала призові місця, стала зіркою ТікТок, Інстаграм, була популярна, ставала ще більш комунікабельною, соціальною, проявляла свої лідерські якості в колективі, то танці - це ідеальний вибір.

Записатися на пробне тренування
1

Танці - це фізичне та психологічне здоров'я, естетичний розвиток, покращення координації та пам'яті.

2

У танцюристів розвивається творче, креативне мислення. Вуличні стилі танцю вчать імпровізувати, самовиражатися під музику.

3

Танці – це навичка публічних виступів, участь у конкурсах, виступи на змаганнях, участь у зйомках кліпів та танцювальних відео.

3

Танці - це велика можливість стати зіркою в ТікТок та Інстаграм, бути популярним та знаменитим.

У нашу школу ви можете віддати дитину вже з 4 років. Але й почати ніколи не пізно

Танці - це професійна спортивна кар'єра в будь-якому віці. Якщо у спорті є суворі обмеження за віком, і спортивна кар'єра і починається і закінчується досить рано - часто після 5-6 років дитина вже не може почати займатися багатьма видами спорту і досягти професійних успіхів, - то саме в танцях можна почати танцювати професійно, абсолютно в будь-якому віці.

На наші уроки приймаються діти з будь-яким рівнем фізичної та хореографічної підготовки

Для того, щоб почати займатися танцями дитині, не потрібна якась попередня підготовка. Він може розпочинати з нуля. Все, необхідне для правильного старту та формування базових навичок та умінь, дитина отримає у нашій школі.

Для тих дітей, які вже займалися та мають відповідну підготовку, є окремі групи високого рівня.

Результати не змусять на себе чекати

Програма навчання будується таким чином, що дитина вивчатиме рухи від простих до складних і вже навіть після перших кількох занять зможе показати результат, танцюватиме свої перші зв'язки. Часто проводяться змагання, де навіть танцюристи-початківці можуть проявити себе, спробувати себе на сцені і отримати досвід виступів.

Для нас важливо не просто навчити танцювати, а ще й дати можливість себе реалізувати

Ми намагаємося регулярно задіяти учнів у різноманітних заходах: змаганнях, виступах, майстер-класах, танцювальних таборах.

Заняття сучасними напрямками танцю — це не дорого

Одяг для занять повинен бути вільним, зручним і не обмежуючим рухів. Найкраще підійдуть футболка та просторі спортивні штани. Як взуття варто використовувати кросівки або м'які кеди на підошві, що не ковзає.

Займаючись танцями, ваша дитина стане сильною, витривалою, артистичною, не закомплексованою, відкритою, фізично злагодженою, красивою, навчиться виявляти свої індивідуальні здібності, не буде соціально затиснутим.

Записатися на пробне тренування

У нашій школі танців ви можете записатися на перше пробне тренування за такими стилями танців:

Записатися на пробне тренування