Чому варто зайнятися танцями?

Танець – це творчість, самовираження, розвиток, фізичне та психологічне здоров'я. Займаючись танцями, ви максимально розвиваєте себе: свою силу, гнучкість, витривалість, координацію, пам'ять, артистизм, відкритість, вміння імпровізувати. Танець вчить креативному та творчому мисленню. Танці – це навичка публічних виступів.

Записатися на пробне тренування

Для заняття танцями вік ніколи не був на заваді


Якщо ви завжди мріяли займатися танцями, але вважаєте, що потрібно починати лише в дитинстві – ви помиляєтесь. Люди, які починають займатися танцями вже дорослою людиною, що відбулися, мають свої переваги перед дітьми. Ваше відповідальне ставлення до справи, уміння працювати і життєвий досвід допоможуть вам швидко досягти хороших результатів у кар'єрі танцюриста. Не мучте себе сумнівами, а просто спробуйте поринути у цей дивовижний світ.

Якщо ж ви підліток, то саме час розпочати свою танцювальну кар'єру

Багато найуспішніших танцюристів розпочинали свій шлях підлітками. Танці дають можливість знайти нових друзів, стати більш комунікабельним, соціальним, навчитися виявляти свої лідерські якості в колективі. Танці - це велика можливість стати зіркою в ТікТок та Інстаграм, бути популярним.

Я не вмію танцювати, а чи можу я?

Щоб почати займатися танцями, не потрібна якась попередня підготовка. Ви можете розпочинати з нуля. Все, необхідне для правильного старту та формування базових навичок та умінь, ви отримаєте у нашій школі.

Якщо ви вже досвідчений танцюрист, то у нас ви потрапите в групу просунутого рівня, де ви зможете продовжувати розвиватися в середовищі однодумців, ще більше отримати нові знання та навички від досвідчених педагогів, які професійно танцюють багато років, перемагали та займали призові місця на самих престижних танцювальних турнірах Європи, США та Азії.

Досягти перших хороших результатів у танцях можна досить швидко.

Навіть після перших тренувань можна освоїти чимало цікавих рухів. Можна на початку свого шляху як танцюриста брати участь у спеціальних номінаціях для новачків та дати можливість себе реалізувати на сцені та у змаганнях. При належній старанності можна досягти і високого рівня досить швидко і освоїти найскладніші елементи та рухи.

Заннятя танцями це можливість реалізувати себе і потрапити до команди.

Займаючись танцями, ви регулярно братимете участь у конкурсах, виступах на змаганнях, майстер класах, у зйомках кліпів та танцювальних відео. Подібні заходи проходять досить часто, і ви отримуватимете від них яскраві емоції.

Навчання у нашій школі – це можливість потрапити до команди. Ви зможете об'єднатися з людьми, які будуть підтримувати один одного, мати спільні цілі та допомагати один одному у розвитку.

Заняття танцями – це безпечні тренування

Займаючись танцями, ви зміцнюватимете своє здоров'я, а не шкодите йому. Навіть найскладніші рухи та елементи ви зможете навчитися виконувати безпечно та технічно, не завдаючи собі жодної шкоди. Танці – це корисний, не травмонебезпечний вид діяльності.

Записатися на пробне тренування

У нашій школі танців ви можете записатися на перше пробне тренування за такими стилями танців:

Записатися на пробне тренування