Зумба

Zumba-фітнес – це один із найвеселіших, позитивних та радісних видів спорту, який дарує красиве фізичне тіло та щасливий стан душі. Втягнувшись у тренування, ви навряд чи захочете від них відмовитися. А це означає, що ваше життя буде сповнене здоров'я, прекрасного самопочуття, впевненості та енергії. Зумба (Zumba) - це фітнес-програма, що складається з танцювальних рухів під мотиви в стилі латино. Вона включає мікс з елементів таких активних танців, як самба, хіп-хоп, сальса, меренге, бачата, кумбія, фламенко та деяких інших. Люди, які займаються Зумбою, не тільки знаходять гарну фігуру, міцне самопочуття, відмінний настрій, але й можуть вразити всіх чудовою танцювальною технікою на будь-якому танцмайданчику.

Записатися на пробне тренування

Чому варто вибрати цей стиль танцювати?

1

При тому, що практика спрямована на оздоровлення та зміцнення тіла, тренування більше схоже на веселу та вільну танцювальну тусовку, де кожен просто отримує задоволення від рухів тіла.

2

Зумба підійде людям, яким подобаються танці. Тим, хто більше віддає перевагу активним тренуванням. Кому не подобаються складні рухи та необхідність їх багаторазового повторення.

2

У Zumba основою успіху є саме задоволення, радість, відсутність нудьги та монотонності.

Переваги

1/3

1/2

Танцювальні зв'язки та рухи в цій методиці прості, і крок за кроком їх зможе освоїти будь-який новачок. Жодної спеціальної фізичної підготовки для того, щоб приступити до тренувань, не потрібно.

2/3

2/2

Підходить людям будь-якої комплекції, статі та віку.

3/3

Заняття впливають на всі групи м'язів. Тренування активно спалюють калорії та дають відчутні результати у боротьбі із зайвою вагою. Йде потужний заряд енергією та позитивом. Підвищує витривалість.

Перше пробне тренування

Записатися на пробне тренування