Пілатес

Пілатес: якщо хочеш бути здоровим, гнучким та красивим. Культ красивого тіла в сучасному світі набув по-справжньому колосального поширення. Щоб бути успішним у кар'єрі та особистому житті, потрібно працювати не лише над своїм внутрішнім світом, а й над зовнішньою складовою. Але, як правило, довіру викликають ті методики, які перевірені десятиліттями та випробувані мільйонами людей. Саме до таких відноситься система вправ, звана пілатесом.

Записатися на пробне тренування

Чому варто вибрати цей стиль танцювати?

1

Пілатес дійсно допомагає "зліпити" тіло своєї мрії, при цьому не вимагаючи особливих матеріальних витрат та колосальних фізичних навантажень

2

Головна мета пілатесу - навчити відчувати своє тіло, кожну його частину, кожен м'яз. В основі техніки - вправи, що дозволяють розвивати гнучкість і рухливість, зміцнювати поперечні та прямі м'язи живота

2

Займаючись пілатесом можна значно зміцнити організм, скинути зайву вагу та позбутися багатьох захворювань.

Переваги

1/3

1/2

Завдяки пілатесу поліпшується постава, покращується робота внутрішніх органів, зникають біль у спині. Ви отримуєте гарне гнучке тіло із еластичними м'язами. Форма тіла стає іншою. Відходить масивність, з'являється зовнішня легкість.

2/3

2/2

Підвищується гнучкість та рухливість суглобів. Знижується тиск, покращується робота серцево-судинної системи, що благотворно позначається на загальному стані організму. Поліпшується координація та баланс тіла. Вже після кількох занять ви відчуєте, що рухи стали точнішими, а крок легким.

3/3

Займатися пілатесом можна у будь-якому віці та з різною фізичною підготовкою. Особлива перевага – тренування доступні навіть тим, хто страждає на хвороби опорно-рухового апарату.

Перше пробне тренування

Записатися на пробне тренування