Хілс

Хай Хіллс (High Heels) - це танець, який вибирають для себе люди, які люблять бути в самому центрі уваги. Серед усіх сучасних напрямів він чітко виділяється. А головна особливість – рухи виконуються на високих підборах. Highheels – найефектніший танець на підборах! Самовпевненість, сексуальність, чуттєвість, зухвалість – це все Highheels. Що одягни на заняття! Зручний одяг та взуття, в якому зручно рухатися. Що стосується одягу, це можуть бути лосини та майка, футболка та шорти. Взуття бажане на підборах, але якщо Ви вперше прийшли на заняття, Вам варто взяти із собою взуття на плоскій підошві.

Записатися на пробне тренування

Чому варто вибрати цей стиль танцювати?

1

Хай Хіллс – це стиль справжніх зірок танцювальної сцени!

2

Відкривши собі цей стиль ви не залишитеся байдужими, варто лише спробувати.

2

Вже сьогодні танець надзвичайно популярний у всьому світі. Можна не сумніватися, Хай Хілс стрімко розвиватиметься у майбутньому. Тому упускати можливості відкрити для себе таке оригінальне і захоплююче заняття не варто.

Переваги

1/3

1/2

Заняття Хай Хіллс сприяють розвитку почуття ритму та музичності, цей стиль навчить вас танцювати на підборах краще, ніж ходити!

2/3

2/2

Крім того, high heels зміцнює багато м'язів тіла і здоров'я організму в цілому. Танець допомагає розвивати багато якостей: чуттєвість, пластичність і граціозність і багато інших якостей, без яких неможливий прояв жіночності.

3/3

На заняттях ви придбаєте хорошу розтяжку та підкачане рельєфне тіло.

Перше пробне тренування

Записатися на пробне тренування