Брейк данс

Брейк Данс (Breaking) – дуже динамічний, яскравий та ефектний танець, що приділяє велику увагу фізичному та творчому розвитку. Стиль, що поєднує в собі дивовижну пластику та складність. При цьому цим стилем може опанувати кожен. Вам не потрібно мати спеціальну підготовку, щоб почати танцювати Брейк Данс. ‍ Педагог з Брейк Дансу BBoy Tip Top T (Тимур Акаєв). Танцює цей стиль 21 років і викладає 14 років. Перемагав та займав призові місця на найпрестижніших світових турнірах у Франції, Нідерландах, США, Китаї, Словаччині, Португалії та інших країнах. Часто запрошується як суддя та для проведення майстер класів.

Записатися на пробне тренування

Чому варто вибрати цей стиль танцювати?

1

Займаючись Брейк Дансом, ви розвиватимете фізичну силу, спритність, координацію, гнучкість, витривалість, динаміку, вміння передавати музику своїм тілом, імпровізувати

2

Брейк Данс викликає великий інтерес у хлопчиків, які рідко бажають займатися танцями.

2

Нещодавно Брейк Данс став Олімпійським видом спорту, що дало ще більше змог реалізувати себе представникам цього стилю. У брейкінгу ви можете обрати свій шлях від творчих проектів, участі у театральних танцювальних постановках до участі та перемоги на Олімпійських іграх.

Переваги

1/3

1/2

Освоївши цей напрямок, ви навчитеся відчувати своє тіло, станете набагато фізично сильнішим, отримаєте позитивні емоції, зможете творчо реалізуватися.

2/3

2/2

Як в Україні, так і по всьому світу регулярно відбуваються змагання для танцюристів цього стилю. Якщо ви займатиметеся цим стилем, на вас чекають часті виступи, конкурси та батли. Ви зможете потрапити до команди.

3/3

Перше пробне тренування

Записатися на пробне тренування