Акробатика

Акробатика - один із найуніверсальніших, корисних і при цьому красивих видів спорту. Заняття акробатикою розвивають у дітей почуття рівноваги та координацію рухів. Крім того, акробатичні тренування є відмінним фундаментом для будь-якого іншого виду спорту в майбутньому: футболу, фігурного катання, веслування, плавання та багатьох інших.

Записатися на пробне тренування

Чому варто вибрати цей стиль танцювати?

1

Акробатика формує красиву та підтягнуту фігуру з найменших років! Акробатика відмінно тренує вестибулярний апарат та координацію рухів, тренує будь-які групи м'язів, у тому числі і серцеву. Регулярні тренування в помірному режимі оздоровлюють дитячий організм, який перебуває у будь-якій фізичній формі.

2

З психологічної точки зору цей вид спорту має велику перевагу — акробатика робить дитину впевненою у власних силах і підвищує авторитет у однолітків.

2

Маленький акробат вміє виконувати такі трюки, які захоплюють більшість хлопців, тому він буде яскраво виділятися в будь-якій компанії. Акробатика розкриває характер навіть тихих та скромних дітей, роблячи їх цікавими та унікальними для оточуючих.

Переваги

1/3

1/2

За допомогою уроків з акробатики можна сформувати сильний корсет м'язів, зробити тіло підтягнутим, виправити викривлення хребта. Акробатика позитивно впливає на серцевий м'яз, серцево-судинну систему, робить міцними кістки і навіть покращує роботу імунної системи, що дуже важливо в ранньому віці.

2/3

2/2

З медичної точки зору зазначено, що навантаження під час акробатичних тренувань розподіляється по тілу дитини в такий спосіб, що задіяні всі групи м'язів. Такі заняття є найкориснішими, оскільки дозволяють організму розвиватися рівномірно, не спираючись на окремі частини тіла чи навички.

3/3

Акробатика розвиває силу та витривалость, тренує всі груп м'язів, розвиває гнучкість, зміцненює вестибулярноий апарат, поліпшує координацію рухів, поліпшує орієнтацію у просторі, зміцнює імунітет, зміцннює хребет.

Перше пробне тренування

Записатися на пробне тренування